Regulamin

1.W wypadku odwołania wizyty prosimy o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej.

2.Będziemy wdzięczni za punktualne przyprowadzanie i odbieranie swoich pupili.

3.Prosimy nie karmić psa bezpośrednio przed wizytą w salonie oraz zapewnić mu dłuższy spacer w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych.

4.Usługi wykonywane są bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych i przemocy wobec zwierząt. Nie przyjmujemy psów, którym przed wizytą zostały podane jakiekolwiek środki uspokajające.

5.W salonie wykonujemy tylko kompleksowe usługi z profesjonalną kąpielą.

6.Rozczesywanie mocno skołtunionej sierści/włosa jest dodatkowo płatne, cena ustalana jest indywidualnie na miejscu po obejrzeniu pieska, pamiętając że liczy się przede wszystkim dobro i komfort psa.

7.W salonie używane są tylko profesjonalne kosmetyki dla psów posiadające atest a stanowiska pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji.

8.Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem. Jeśli mimo założonego kagańca pies nie daje się opanować, groomer ma prawo zrezygnować z wykonywania dalszych etapów usługi i pobrania opłaty adekwatnej do poświęconego czasu oraz wykonanej pracy.

9.Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i chętniej współpracuje z groomerem.

10.Groomer nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie choroby oraz starsze ,chore psiaki strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność.

11.Pies przyprowadzony do salonu musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.

12.Będziemy wdzięczni za możliwość wykorzystania wizerunku psa w celach promocyjnych i reklamowych.

 

Pozostawiając zwierzaka pod opieką Salonu Psi Czar, klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.